dil

dill alm

spot

Özçakırlar Bal Tedarik Lojistik, 1981 yılında Muğla/Köyceğiz'de kitap ve bal satışıyla kurucumuz babamız Muharrem Özçakır’ın BEREKET TİCARET le başlattığı serüven, bugün 4000m² açık, 2000m² kapalı alana sahip fabrikamızda otuz altı yılı aşan tecrübesi ile yurtiçine ve yurtdışına hizmet vermektedir. Bal tedariğinde akla ilk gelen, Türkiye’nin lider kuruluşlarından birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bugün Türkiye’de tedarik lideri olarak; müşterilerimize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve bal sektörünü büyütmeye devam ediyoruz. Her zaman bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Halen Türkiye'de bal tedarik sektörü liderliğini koruyan, online bal alışveriş sitesi http://www.koycegizbali.com sanal mağazası ve Köyceğiz ilçe merkezinde iki satış mağazası ile en doğal, en sağlıklı ve en uygun fiyata ürünleri tüketiciye ulaştıran, ISO 22000 Gıda Güvenliği ve ISO 9001 kalite sistemi çatısında faaliyetlerini sürdüren firmamız,

*İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,

*Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen tesisleri,

*Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,

*Doğal ürünleri,

*Koşulsuz hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Hedefimiz, dünyanın sayılı bal tedarikçisi kuruluşları arasında yer almaktır.

Bal tedariğinde yeni bir dönem başlatıyoruz. Kalite yükünüzü hafifleterek size özel tedarik çözümleri sunuyoruz.

  • Üreticiden, analizler sonucunda,27kg'lık tenekede almış olduğumuz her balı, cinsi, yöresi, üretici numarası depo lot numarası, lot miktarını belirten bir etiketle işaretliyoruz ve analiz raporu ile birlikte sevkiyatını yapıyoruz.
  • Aynı cins balları analiz kriterlerine göre homojen hale getirip, 300kg varil,27kg teneke veya 1400kg IBC varil olarak ambalajlıyoruz. Bu ürünlerimiz sayesinde baldaki standardizasyon ve analiz problemlerinin büyük ölçüde önüne geçmiş oluyoruz.

Özçakırlar, Muğla'dan Balıkesir'e Edirne'den Bingöl'e ülkemizde üretimi yapılan her cins bala kolaylıkla ulaşabilmekte ve kalitelerine göre sınıflandırıp önde gelen firmalara yılda 3bin ton bal tedarik etmektedir.

Stok yükünüzü biz üstleniyoruz..

Türkiye'de bal üretimi, çam balında üç ay, çiçek balında üç ay olarak gerçekleşmekte, fakat tüketim 12 ay boyunca devam etmekte. Doğa koşullarına bağlı olarak bazı yıllar kıtlık yaşanmaktadır.

Özçakırlar, bal hasat sezonunda yeteri kadar balı, belli kalite standartlarına göre alım yapar ve tedarikçisi olduğu firmalara, 12 ay boyunca bal tedarik etme olanağı sunar.